Yurtiçi Dil Eğitimi Danışmanlığı


Tepum English, 1985 yılında İngilizce Eğitimleri vermek ve yabancı dil alanında yurtiçi ve yurtdışı danışmanlık hizmeti sunmak amacı ile kurulmuştur.

TEPUM ENGLISH, Yurtiçi Eğitim Danışmanlığını ve  Kurumsal İngilizce eğitimlerini, şirketlerin “kendi merkezlerinde” düzenlemektedir.
Yurtiçi Eğitim Danışmanlığı kapsamında, Genel İngilizce, İş İngilizcesi ve Özel Amaçlı İngilizce Eğitimleri, paket program bilgileri, Advanced English Speaking Camp bilgileri, ve şirket çalışanlarına ya da adaylarına uygulanabilecek Seviye Belirleme Sınavı hizmetleri anlatılır. Ayrıca Tepum English, yabancı yöneticiler için Türkçe eğitimi ile, Fransızca, Rusça ve Almanca dil eğitimi hizmetlerini de sunar.

Tüm bu programlar, eğitime katılacak kişilerin ihtiyacına yönelik ve onlara özel olarak Kurumumuzun eğitim ve yönetici kadrosu tarafından hazırlanmaktadır.

Tepum English Kurumsal Genel İngilizce eğitimlerinin yanı sıra İş İngilizcesi ve Mesleki İngilizce eğitimleri de düzenlemektedir. Mesleki İngilizce konuları içinde Hukuk, Sağlık, Finans, Bankacılık, İnsan Kaynakları, Satış-Pazarlama, Turizm vb. sektörlere ait özel İngilizce programları yer alır.

TOEFL , IELTS, Proficiency, YDS ve YÖKDİL gibi sınavlara hazırlık programları, Özel Amaçlı İngilizce Eğitimlerimiz arasında bulunmaktadır.


Yabancı dil ihtiyaçlarınızı anlatmak ve sorularınızı sormak için, lütfen bizimle hemen iletişime geçin. Size hızlıca dönüş yapabilmemiz için telefon numaranızı bırakmanızı rica ederiz.