Dil Okulları


Yurtdışı Dil Okulları yıl boyunca 16 yaş üstündeki gençlere ve yetişkinlere, 2-36 hafta arasındaki sürelerde yabancı dil eğitimi düzenlemektedir. İngilizce, Fransızca, Almanca, İspanyolca, İtalyanca dillerinden birini öğrenmek veya geliştirmek için mutlaka Tepum English’e danışın.

Tepum English, 1985 yılından beri kendi ülkelerinde yetkili merciler tarafından onaylanmış, eğitim kaliteleri ile isim yapmış seçkin dil okullarının Türkiye temsilciliğini yapmaktadır. 

Yurtdışındaki bu dil okullarımızda, haftada 15 -30 saat arasında değişen standart veya yoğun programlar düzenlenir. Fransızca, Almanca, İtalyanca, İspanyolca’ya ilaveten, Genel İngilizce, İş İngilizcesi, Mesleki İngilizce, Akademik İngilizce, IELTS, TOEFL, Cambridge First Certificate Sınavlarına Hazırlık Programları gibi ihtiyaca yönelik yabancı dil eğitimleri verilir.
 
Tepum English, yurtdışında Dil Okuluna gitmek isteyenleri doğru bilgilendirir, doğru yönlendirir, onlara en uygun okulları, programları ve aktiviteleri anlatır. Birlikte tarihlere ve konaklamaya da karar verildikten sonra öğrencinin bütçesine de uygun olan okula kaydını yaptırır. Tepum English tüm işlemleri eksiksiz yapar. Vize, uçak biletleri, sağlık sigortasını yaptırır. Öğrenci yurtdışında Dil Okulundayken, Tepum English her türlü desteği devam ettirecektir. Dil Okulları için verdiğimiz danışmanlık hizmetlerimiz ücretsizdir.


Yabancı dil ihtiyaçlarınızı anlatmak ve sorularınızı sormak için, lütfen bizimle hemen iletişime geçin. Size hızlıca dönüş yapabilmemiz için telefon numaranızı bırakmanızı rica ederiz.