İngilizce Konuşma "Workshop"ları


Çalışanlarınızın İngilizceyi iş dünyasının her alanında rahatça ve akıcı bir şekilde kullanabilmeleri için, hafta sonunda veya hafta içinde iki tam gün süreli İngilizce Konuşma “Workshop”larımızı, katılımcılarımızın İngilizce seviyelerine ve ihtiyaçlarına göre düzenliyoruz. 

“Workshop”larımızı sosyal İngilizce, ihtiyaca göre tespit edilecek İş İngilizcesi konuları ve özellikle toplantılarda veya kalabalık önünde konuşma veya sunum yapma stratejilerini, katılımcıların interaktif olarak iştirak edebilecekleri bir yöntemle organize ediyoruz.

Program, dilediğiniz taktirde İş İngilizcesi konuları yerine İK, Satış ve Pazarlama, Finans, Satın Alma gibi meslekler için Özel Amaçlı İngilizce konularını da içerebilir. Katılımcıların 2 günde elde edecekleri, mesleklerine yönelik konulardaki akıcı İngilizce kazanımlarından dolayı büyük bir memnuniyet duyacaksınız.

Yabancı dil ihtiyaçlarınızı anlatmak ve sorularınızı sormak için, lütfen bizimle hemen iletişime geçin. Size hızlıca dönüş yapabilmemiz için telefon numaranızı bırakmanızı rica ederiz.