ABD’de Üniversite, Master - MBA


A.B.D.’de Üniversitelere TOEFL'sız Kayıt İmkanı Sağlıyoruz

A.B.D.’de Üniversite veya College’lere başvuru yapabilmeniz için, birçok belgeye ilaveten, İngilizce yeterlilik göstergesi olan TOEFL sınav sonucunuz gereklidir.

Ancak, A.B.D.’de 50 yıldır İngilizce eğitimleri veren ve dünyada 85’ten fazla merkezi olan ELS, çok tanınmış ve kaliteli bir dil okulları zinciridir. ELS’in 650’den fazla Üniversite ve College ile anlaşması bulunmaktadır.

ELS’de yoğun veya yarı yoğun İngilizce programlarına katılan ve belli bir seviyeyi (Level 109) bitiren öğrenciler, TOEFL sınavına girmeden direkt olarak 2 yıllık College’lara, 112. seviyeyi tamamlayanlar ise 4 yıllık Üniversite veya College’lara girme hakkını kazanırlar.

ELS ayrıca, öğrencileri Ön Lisans veya Lisans eğitimleri için üniversitelere yönlendirir ve danışmanlık hizmeti verir. Bu üniversiteler ELS’in belirli seviyelerinin tamamlanmış olmasını İngilizce yeterliliği olarak kabul etmektedirler.

Siz de bu imkandan yararlanmak isterseniz, Tepum English’e gelin, size ücretsiz danışmanlık hizmeti verelim, hem İngilizce’nizi ELS merkezlerinden birinde geliştirin, hem de TOEFL gerekmeden Üniversite veya Master eğitiminizin yolunu açalım.


Yabancı dil ihtiyaçlarınızı anlatmak ve sorularınızı sormak için, lütfen bizimle hemen iletişime geçin. Size hızlıca dönüş yapabilmemiz için telefon numaranızı bırakmanızı rica ederiz.