İş İngilizcesi Eğitimi


Business English - Executive Courses

TEPUM ENGLISH, 1985 yılından itibaren, şirket yöneticilerine, yönetici yardımcılarına ve iş dünyasında yurtdışı ile ticaret yapan iş insanlarına, onların beklentileri ve gereksinimleri doğrultusunda, yurtdışında çok özel “ Business English” programları veren, eğitim kalitesi ile isim yapmış Dil Okullarının Türkiye temsilciliğini yapmaktadır.


İngiltere, A.B.D., Kanada, Avustralya ve Malta’da Business English eğitimleri veren Dil Okulları, yönetici ve iş insanlarının zamanlarının ne kadar değerli olduğunu göz önünde bulundurarak bu özel programları titizlikle hazırlamaktadırlar. Programlar 1-2 haftalık olabileceği gibi, zamanı biraz fazla olan kişilere, daha uzun süreli (4-8 hafta) olarak düzenlenebilir.

Genelde haftada 20 – 30 saat verilen eğitimler tamamen İş İngilizcesi olabildiği gibi, kısmen Genel İngilizce ve kısmen İş İngilizcesi olarak da verilmektedir. Eğitimler, küçük gruplarda (6-8 kişi), veya bire bir olarak da uygulanmaktadır. Business English eğitimine katılacak kursiyerlerin en az orta düzeyde (Intermediate) Genel İngilizce bilmeleri gerekmektedir.

Bu programların amacı, katılımcıların “İş Dünyası” için gerekli İş İngilizcesini öğrenmelerini sağlamaktır. İş İngilizcesi, Genel İngilizce bilgisinden tamamen farklı bir eğitimi gerektirir. Bu eğitim şu konuları içerir :
 • Toplantılarda İş konularını konuşup tartışabilmek
 • Sunum yapma tekniklerini öğrenmek
 • İletişim becerilerini geliştirmek
 • İş görüşmelerinde akıcılık ve özgüven sağlamak
 • Kültürel ve sosyal içerikli diyaloglar kurabilmek
 • İş dünyası ile ilgili terminolojiyi öğrenmek
 • Telefonda iş görüşmeleri yapabilmek
 • İş metinlerini tartışabilmek ve yazabilmek
 • Kalabalık önünde konuşma yapabilmek, soruları cevaplayabilmek
 • Raporları ve ticari yazışmaları okuyup anlamak ve yazabilmek
 • İş dünyasında kendilerini İngilizce rahat ifade edebilmek
Business English programlarını çok uzun yıllardır veren seçkin yurtdışı okullarımız, konularında çok ciddi bir deneyime sahiptir. Okullarımızın eğitimcileri profesyonel ve hazırlıkları mükemmeldir. Bütün temsil ettiğimiz okullar gibi İş İngilizcesi eğitimi veren okullarımız da ülkelerinin yetkili eğitim mercileri tarafından onaylanmış, eğitim kaliteleri ile isim yapmış kuruluşlardır.

Business English eğitimine gereksinme duyan yönetici ve iş insanlarını Tepum English doğru bilgilendirir, onlara en uygun dil okulunu ve programı birlikte seçer, zamanlarını yoğun bir eğitimle değerlendirmelerini sağlar ve eğitimleri süresince her zaman onların destekçisi olur.

Tepum English, Business English programları için ücretsiz danışmanlık hizmeti verir.


Yabancı dil ihtiyaçlarınızı anlatmak ve sorularınızı sormak için, lütfen bizimle hemen iletişime geçin. Size hızlıca dönüş yapabilmemiz için telefon numaranızı bırakmanızı rica ederiz.