Hakkımızda


Tepum English Yurtiçi - Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı, 1985 yılında, İstanbul’da Nişantaşı’nda kurulmuştur.
Tepum English, kurulduğu günden bu yana, “Yurtiçi” ve “Yurtdışı” olmak üzere, iki ayrı alanda danışmanlık hizmeti vermektedir.
Amacı;
  • Yurtiçinde, kurum ve kuruluşların yönetici ve çalışanlarına kendi yerlerinde İngilizce eğitimleri düzenlemek;
  • Yurtdışında ise, yabanca dil eğitimi veren, eğitim kalitesi yüksek, isim yapmış ve kendi ülkelerinde akredite olan dil okullarının / yaz okullarının Türkiye temsilciliğini yapmaktır.
Kuruluşundan bu yana Tepum English, Türkiye’nin önde gelen Kuruluşlarının mensuplarına, Kurumsal İngilizce Eğitimleri düzenlemektedir. Çalışanlara, gereksinim duydukları Genel İngilizce, İş İngilizcesi veya Mesleki İngilizce eğitimleri için, özel içerikler hazırlayarak, farklı eğitim programları uygular.

Tepum English aynı zamanda şirketlerde görevli yabancılara (expat) Türkçe dersleri verir.

Yurtiçinde ve yurtdışındaki eğitim ve danışmanlık hizmetlerine ilaveten Tepum English, şirket mensuplarına veya adaylara “İngilizce Seviye Belirleme Sınavları“ düzenler.  Bu sınavlar, yüz yüze yazılı-sözlü veya “online” olarak verilmekte ve kişilerin İngilizce düzeylerini standart bir ölçme-değerlendirme yaparak belirlemektedir.
 
Tepum English, 1985’ten beri, Yurtiçi ve Yurtdışı eğitimler içeren deneyimleri ile, bu sektördeki ciddi, kaliteli ve güvenilir eğitim danışmanlığı veren bir kurum olduğunu kanıtlamıştır. Bu titiz danışmanlık hizmetimizin en değerli desteği, kuruluşumuzdan bu yana bize güvenen şirketler ve velilerdir.
 
Deneyimimizi, denenmişliğimizi ve bu alandaki uzmanlığımızı sizlerle de paylaşmak isteriz.


Yabancı dil ihtiyaçlarınızı anlatmak ve sorularınızı sormak için, lütfen bizimle hemen iletişime geçin. Size hızlıca dönüş yapabilmemiz için telefon numaranızı bırakmanızı rica ederiz.