Yurtdışında Dil Eğitimi ve Staj


Yurtdışında İngilizce dil eğitimi alırken aynı zamanda bir işte stajyer olarak çalışarak deneyim kazanmak ve İngilizcenizi profesyonel alanda geliştirmek mümkün.  Anlaşmalı olduğumuz Dil Okulları tarafından düzenlenen Eğitim ve Staj Programlarına katılarak gelecekteki iş hayatınız için hazırlık yapabilir ve değerli bir iş deneyimi kazanabilirsiniz. 

Temsilcisi olduğumuz Dil Okullarının staj programlarında, iş hayatında İngilizcenizi kullanabilir,  iletişim becerilerinizi geliştirebilir ve yurtdışında bir iş yerinde çalışma deneyimi elde edebilirsiniz. Çeşitli ülkelerde ücretli veya ücretsiz işe yerleştirme imkanı sunan Yurtdışı Staj Programları, üniversite çağındaki öğrenciler veya sınırlı iş tecrübesine sahip profesyoneller için idealdir.

Tepum English olarak, yurtdışında dil eğitimi alırken aynı zamanda staj yapmak isteyen katılımcıları programlara, bütçelerine, istedikleri tarih ve konaklama çeşitlerine göre uygun olan okullar hakkında bilgilendiririz. Kayıt işlemlerinin yanı sıra vize, uçak biletleri, sağlık sigortası gibi konularda da ücretsiz danışmanlık hizmeti veririz.

Yurtdışında olduğunuz süre boyunca Tepum English yetkilileri sizlerle iletişim halinde olacaktır.


Yabancı dil ihtiyaçlarınızı anlatmak ve sorularınızı sormak için, lütfen bizimle hemen iletişime geçin. Size hızlıca dönüş yapabilmemiz için telefon numaranızı bırakmanızı rica ederiz.