Yurtdışında TOEFL Sınav Hazırlık Programı


Yurtdışında eğitim almak istiyorsanız, TOEFL (Test of English as a Foreign Language) sınav neticeniz size eğitiminizin kapılarını açar.

TEPUM ENGLISH’in Türkiye temsilcisi olduğu yurtdışındaki dil okullarında, TOEFL sınavlarına hazırlık kursları verilmektedir. Bu programlar, katılımcıların İngilizce düzeyine göre 4 – 12 hafta sürelidir ve öğrencileri İngilizce eğitiminden ziyade, TOEFL test tekniğine hazırlar.

Tepum English bu kurslara katılmak isteyenlere ücretsiz danışmanlık hizmeti verir, gitmek istedikleri ülkeyi, dil okulunu ve uygun programı birlikte seçer ve tüm kayıt işlemlerini birlikte yapar.
Dünyada, sınav neticesi olarak en fazla kabul gören sınav TOEFL’dır ve dünya çapında 4300’den fazla sınav merkezi bulunmaktadır.

TOEFL IBT (Internet-based test), kişilerin İngilizce okuma, dinleme, konuşma ve yazma seviyelerini ölçer. Her bir alanda ayrı bir puan verir ve toplam puanı belirler. Yurtdışında tüm ülkelerde üniversite eğitimlerinde (Lisans ve Lisansüstü) ve sertifika programlarında TOEFL sınavından belli bir puan istenmektedir.

TOEFL sınavlarına girmeden önce, TOEFL deneme sınavlarına girebilir, böylece İngilizce seviyenizi ve bilgi dağarcığınızı test edebilir ve sınavın tekniğini öğrenebilirsiniz.


Yabancı dil ihtiyaçlarınızı anlatmak ve sorularınızı sormak için, lütfen bizimle hemen iletişime geçin. Size hızlıca dönüş yapabilmemiz için telefon numaranızı bırakmanızı rica ederiz.