Bire Bir İngilizce


TEPUM ENGLISH 1985’ten beri, şirketlerin yönetici ve mensuplarına, çeşitli meslek kuruluşlarından kişilere, yurtiçi veya yurtdışında lisans/yüksek lisans eğitimi almak için hazırlanan öğrencilere, ihtiyaçları doğrultusunda bire bir (one-to-one) İngilizce Eğitimi vermektedir.

İngilizce eğitim programları, Genel İngilizce, İş İngilizcesi veya Özel Amaçlara Yönelik İngilizce olarak düzenlenir. Genel İngilizce Başlangıç seviyesinden İleri düzeye kadar her seviyede verilir. İş İngilizcesi veya Özel Amaçlara Yönelik İngilizce (Hukuk, Sağlık, Finans ve Bankacılık, İnsan Kaynakları, Satış-Pazarlama, Turizm, Sekreterlik vb. sektörlere ait Mesleki İngilizce, TOEFL, IELTS, Proficiency, YDS ve YÖKDİL gibi sınavlara hazırlık) ise, en az Orta düzey (Intermediate Level) İngilizce bilgisine sahip olan kişilere düzenlenir.

Bu eğitimler, eğitim alacak kişilerin kendi yerlerinde (şirketlerinde / evlerinde vb.) verilir.
İngilizce eğitimler başlamadan önce eğitim alacak kişiye, yazılı ve sözlü İngilizce Seviye Tespit Sınavı verilir ve o andaki mevcut İngilizce bilgisi ölçülür. Kişinin ihtiyacı doğrultusunda ve ona özel İngilizce eğitim programı, Kurumumuzun eğitim ve yönetici kadrosu tarafından hazırlanır.

TEPUM ENGLISH bire bir eğitim için eğitim alacak kişinin İngilizce düzeyine uygun olarak, dünyada kabul görmüş kitap (course book), yan materyal (supplementary material), CD’ler ve gerçek iş dokümanları, raporları vb. eğitim araçları kullanmaktadır.

Eğitim programının toplam saati ve bu eğitime katılacak kişinin ayırabileceği gün ve saatler kararlaştırılır. Bu program için en uygun öğretmen seçilir ve eğitime başlanır.

Yabancı dil ihtiyaçlarınızı anlatmak ve sorularınızı sormak için, lütfen bizimle hemen iletişime geçin. Size hızlıca dönüş yapabilmemiz için telefon numaranızı bırakmanızı rica ederiz.