Yurtdışında IELTS Sınav Hazırlık Programı


Yurtdışında eğitim almak istiyorsanız, IELTS sınav neticeniz size eğitiminizin kapılarını açar.

IELTS (International English Language Testing System), yabancı dil bilgisinde önemli dört dil becerisi olan yazma, dinleme, okuma ve konuşma becerilerini ölçen bir sınavdır. Bu sınava, yurtdışında İngilizce eğitim veren üniversite veya eğitim kurumlarında eğitim almak isteyen kişiler girer. Ayrıca yurtdışında İngilizce iletişim kullanan birçok kuruluşla çalışmak için de IELTS sınav sonucu gerekmektedir.

TEPUM ENGLISH’in Türkiye temsilcisi olduğu yurtdışındaki dil okullarında, IELTS sınavlarına hazırlık kursları verilmektedir. Bu programlar, katılımcıların İngilizce düzeyine göre 4 – 12 hafta sürelidir ve öğrencileri İngilizce eğitiminden ziyade IELTS test tekniğine hazırlar.

Tepum English bu kurslara katılmak isteyenlere ücretsiz danışmanlık hizmeti verir, gitmek istediğiniz ülkeyi, dil okulunu ve uygun programı birlikte seçer ve tüm kayıt işlemlerinizi birlikte yapar.
IELTS, British Council, IDP ( IELTS Avustralya) ve University of Cambridge ESOL examinations tarafından müştereken yürütülür.

IELTS sınavları ile detaylı bilgi için :


Yabancı dil ihtiyaçlarınızı anlatmak ve sorularınızı sormak için, lütfen bizimle hemen iletişime geçin. Size hızlıca dönüş yapabilmemiz için telefon numaranızı bırakmanızı rica ederiz.