Kurumsal Genel İngilizce


TEPUM ENGLISH, Genel İngilizce eğitim programlarını, Türkiye’de önde gelen Banka ve Şirketlerin yönetici ve mensuplarına uzun yıllardır başarıyla vermektedir. Ayrıca, çeşitli sektörlerden Genel İngilizce eğitimlerine ihtiyacı olan kişilere de bu programlar uygulanmaktadır.
Kurumsal eğitimler (in-company training) şirketlerin “kendi merkezlerinde” düzenlenmektedir.

Tepum English’in Genel İngilizce Programında 8 farklı İngilizce düzeyi bulunmaktadır. Bunlar İngiltere ve A.B.D.’de en tanınmış İngilizce Dil Okullarında da kabul edilmiş seviyelerdir.
  • Beginner (Başlangıç)
  • Elementary ( Temel)
  • Pre-Intermediate (Orta- altı)
  • Intermediate (Orta)
  • Upper Intermadiate (Orta-üstü)
  • Advanced 1 (İleri 1)
  • Advanced 2 (İleri 2)
  • Proficiency ( Tam Hakimiyet)
Her bir seviye ortalama 96 saatte bitirilir. Ancak, grupta bulunan kişilerin bu eğitime ayıracakları ders dışı zaman ve çalışmaları, bu toplam saati biraz değiştirebilir. Tüm Genel İngilizce Eğitimleri, 4 dil becerisini içerir. Bunlar; okuma, yazma, dinleme/anlama, konuşma becerileridir. Bu becerileri geliştirmek için bütün dünyada kabul görmüş İngilizce eğitim kitapları (course books), çalışma kitapları (workbooks), destekleyici materyaller (supplementary materials) ve CD’ler kullanılır.

Şirketlerin Akademileri veya İnsan Kaynakları Müdürlüğü ile yaptığımız görüşmeler sonucunda, Genel İngilizce öğrenmesi gereken şirket mensuplarına, önce İngilizce Seviye Belirleme Sınavı verilir. Bu sınav sonuçları doğrultusunda, aynı İngilizce bilgisine sahip kişiler gruplara ayrılır. Her bir grupta en fazla 8 kişi eğitim alabilir.

Bu doğrultuda, Genel İngilizce Eğitimi alacak kişilerin varmak istedikleri düzey ve bunun için gerekli toplam saat belirlenir. Bu grupların eğitim alabilecekleri gün ve saatler konuşulur ve eğitim programına en uygun öğretmen seçilerek eğitim başlatılır.
Eğitim programına katılan kişilerin devam, başarı ve gelişme raporları her ay düzenlenerek, Şirketlerin Eğitim veya İnsan Kaynakları Müdürlüğüne gönderilir.

Yabancı dil ihtiyaçlarınızı anlatmak ve sorularınızı sormak için, lütfen bizimle hemen iletişime geçin. Size hızlıca dönüş yapabilmemiz için telefon numaranızı bırakmanızı rica ederiz.