Yurtdışı Sağlık Sigortası


Yurtdışında herhangi bir eğitim programına katılmadan önce, düşüneceğiniz konulardan biri de kapsamlı bir sağlık sigortasıdır.
Dil okullarına / yaz okullarına kayıt yaptırabilmeniz için, “yurtdışında” geçerli bir sağlık sigortanız olması gerekir. Eğer yoksa, Tepum English size bu konuda da yardımcı olur ve gideceğiniz ülkede, kalacağınız süre boyunca geçerli olacak sağlık sigortanızı yaptırır veya yaptırabilmeniz için seçenekleri sunar.

Yurtdışı eğitim programına aileniz / eşiniz ile birlikte gidecekseniz, tüm aile fertlerinin de kapsamlı bir sağlık sigortası yaptırmaları gerekir veya bir aile planı alarak yurtdışında kalacağınız süre içinde her bir aile ferdinin sağlığı güvence altına alınabilir. 

Alacağınız sağlık sigortasını ve seçtiğiniz planı iyice inceleyin; nelerin kapsam içinde, nelerin kapsam dışında olacağı hakkında bilgi sahibi olun.

Bu konu bir zorunluluk olmasının yanısıra yurtdışına eğitime gidecek kişiler için çok önemlidir. Ne zaman ne olacağı önceden bilinemez ve böyle bir sağlık sigortası ile kendinizin veya çocuğunuzun / ailenizin sağlığını güvence altına alabilirsiniz.

Faydalı Linkler : 
HTH WORLWIDE Insurance Services : www.hthworldwide.com


Yabancı dil ihtiyaçlarınızı anlatmak ve sorularınızı sormak için, lütfen bizimle hemen iletişime geçin. Size hızlıca dönüş yapabilmemiz için telefon numaranızı bırakmanızı rica ederiz.