Vize İşlemleri


Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı hizmetlerimizden önemli bir tanesi de, yurtdışında eğitim alacak kişilerin ilgili konsolosluklara vize başvurularını en “doğru” şekilde yapabilmelerini sağlamaktır. 
Bu konu gerçekten çok önem taşımaktadır, çünkü eğitiminiz için her şey tamamlanmış ve okula kaydınız yaptırılmış olabilir, ama vize hazırlığınız tam ve doğru değilse, vize başvurunuz reddedilebilir. Bu, vize bölümünde kayıtlara geçer ve ikinci müracaatınızda bu ilk “red” alınan dosyanız ortaya yine çıkar. Özetle, ilk vize müracaatı çok önemlidir. Herhangi bir eksik veya yanlış bilgi nedeniyle vizeniz red olabilir.

Tepum English, vize başvurularınızı güvenli bir şekilde yıllardır çalıştığı vize kurumuna yaptırtır, vizenizin zamanında yetişmesi için gayret gösterir. Yine de bildiğiniz gibi, son karar Konsolosluklarındır ve hiçbir kimse / kuruluş yurtdışına gidecek bir kimseye bu konuda garanti veremez.

Vize işlemleri ile ilgili “ Foreign and Commonwealth Office” veya “UK Border Agency” sitelerinden destek alabilirsiniz.


Yabancı dil ihtiyaçlarınızı anlatmak ve sorularınızı sormak için, lütfen bizimle hemen iletişime geçin. Size hızlıca dönüş yapabilmemiz için telefon numaranızı bırakmanızı rica ederiz.