Yurtdışı Eğitim


Tepum English 1985 yılında, yurtiçi ve yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti vermek üzere kurulmuştur. Yurtdışı Eğitim, birbirinden çok farklı alanlarda verdiğimiz danışmanlık hizmetlerini kapsamaktadır.

Şirketimiz, çocuklara ve gençlere Yaz Okulları ve Kampları, gençlere ve yetişkinlere Dil Okulları, iş insanları ve yöneticilere İş İngilizcesi, farklı meslek kuruluşlarından kişilere Mesleki İngilizce, TOEFL - IELTS - GMAT - GRE - Cambridge First Certificate (FCE) - Cambridge Advanced Exam (CAE) gibi sınav hazırlık programları veren yurtdışındaki okulların uzun yıllardır Türkiye temsilciliğini yapmaktadır.

Bütün bu okullar, kendi ülkelerinin Eğitim Bakanlıkları ve / veya ilgili eğitim mercileri tarafından onaylı olup, hepsi güvenilir, eğitim kaliteleri yüksek, denenmiş, saygın kurumlardır.

Ayrıca Tepum English, uzun yıllardır temsilcisi olduğu ELS Language Centers’da dil eğitimi almak isteyen öğrencilere, danışmanlık hizmeti vermektedir. ABD, Kanada, Avusturalya, Avrupa ve dünyanın birçok ülkesinde, 85’ten fazla merkeziyle, dünyanın en büyük dil okulu zinciri olan ELS’in, “Partner University” olarak iş birliği yaptığı 650’den fazla üniversite vardır. ELS ile İngilizce öğrenen ve belli bir seviyeyi bitiren öğrenciler, bu “Partner” üniversitelerde, önlisans, lisans ve yüksek lisans
(master / doktora) programlarına TOEFL’sız yerleştirilebilmektedirler.

Yukarıda anlatılan programlar için, danışmanlık ücreti almamaktayız. Bunun anlamı şudur : Yurtdışındaki okulların broşürlerinde veya internette yayınladıkları ücretlerin aynısını, ilgili kişi / şirket / öğrenci veya velisinden talep etmekteyiz.
Kuruluşumuzdan bu yana, yurtdışında farklı programlarda eğitim almak isteyenleri bilinçli, bilgili ve doğru yönlendirmekteyiz ve onları uygun olan en üst kalitedeki eğitim kurumlarına yerleştirmeye devam etmekteyiz.

Öğrencilerimizin mutluluğu, bizim başarımızdır.

Tüm sorularnıza yanıt verebilmek, ücretsiz olarak danışmanlığınızı yapmak için lütfen bizimle iletişime geçin. Size hızlıca dönüş yapabilmemiz için telefon numaranızı bırakmanızı rica ederiz.