Hakkımızda


Tepum English Yurtiçi - Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı, 1985 yılında, İstanbul’da Nişantaşı’nda kurulmuştur.
Tepum English, kurulduğu günden bu yana, “Yurtiçi” ve “Yurtdışı” olmak üzere, iki ayrı alanda danışmanlık hizmeti sunmaktadır. 


Yurtiçinde;

Kurumlara, çağdaş metod ve teknikleri kullanarak, katılımcıların ihtiyaçları dorultusunda Genel İngilizce, İş İngilizcesi ile Mesleklere Yönelik İngilizce eğitimleri vermekteyiz. Ayrıca kurum çalışanlarına ve iş başvurusu yapan adaylarına İngilizce Seviye Tespit Sınavları düzenlemekteyiz.

Eğitimlerimiz katılımcılara en uygun gün ve saatlerde organize edilerek kurumların kendi merkezlerinde veya Skype üzerinden online olarak verilmektedir. Eğitimler bire bir olarak veya küçük gruplara düzenlenir.

İngilizce Seviye Tespit Sınavlarımız, kurumların kendi merkezlerinde yüz yüze veya uzaktan online olarak yapılır. Ayrıca, kurumların üst düzey yöneticilerinin İngilizce bilgisini detaylı bir şekilde ölçen dört aşamalı Sözlü bir sınavımız da bulunmaktadır. Bu sınavımız da yüz yüze veya uzaktan online olarak yapılır.

Katılımcıların konuşma becerilerini geliştirmeye yönelik olarak sunduğumuz İngilizce Konuşma “Workshop”ları ve İngilizce “Konuşma Kampları” da yurtiçi hizmetlerimiz arasındadır. Yabancı eğitmenler tarafından verilen bu programlar, kurum çalışanlarının İngilizce'yi sosyal ve mesleki her alanda rahat ve akıcı bir şekilde kullanmalarını sağlamak amacıyla düzenlenmekte ve özel olarak hazırlanan içeriklerden oluşmaktadır. 

İngilizce eğitimlerimizin yanı sıra Fransızca, Almanca, Rusça ve şirketlerde görevli yabancılara (expat) Türkçe eğitimleri de vermekteyiz.

Yurtdışında;

Yurtdışında kendi ülkelerinin Eğitim Bakanlıkları, özel eğitim kurumları ve dernekleri tarafından onaylı, iyi eğitim kaliteleri tescil edilmiş Dil Okullarının ve Yaz Okullarının 1985 yılından beri Türkiye temsilciliğini yapmaktayız.

Lisans ve lisans üstü eğitimini yurtdışında yapmak isteyen öğrencilere ve yurtdışında Mesleki Sertifika ve Diploma Programlarına katılmak isteyen kişilere danışmanlık hizmeti vermekteyiz.
 

Yurtiçinde ve yurtdışında Yabancı Dil Eğitimleri konusunda 34 yıllık bilgi birikimimizi ve deneyimimizi sizlerle de paylaşmak isteriz.
 Yabancı dil ihtiyaçlarınızı anlatmak ve sorularınızı sormak için, lütfen bizimle hemen iletişime geçin. Size hızlıca dönüş yapabilmemiz için telefon numaranızı bırakmanızı rica ederiz.