ingilizce seviye sınavları
yurtiçi eğitim

Skip Navigation LinksAna Sayfa : Yurtiçi Eğitim : İngilizce Seviye Sınavları
  • İNGİLİZCE SEVİYE BELİRLEME SINAVLARI

İngilizce Seviye Sınavları

İngilizce Seviye Belirleme Sınavları, Tepum English öğretim kadrosu tarafından hazırlanır ve İngilizce bilgisini başlangıç seviyesinden ileri seviyeye kadar ölçer. Çoktan seçmeli gramer, kelime bilgisi ve syntax sorularının yanı sıra, okuma / anlama, yazma ve konuşma becerilerini de ölçen bir sınavdır.

Genel İngilizce, İş İngilizcesi, Mesleki İngilizce eğitimleri ve TOEFL, IELTS, KPDS, ÜDS gibi sınav hazırlık programları öncesinde tarafımızdan İngilizce Seviye Belirleme Sınavları yapılmaktadır.

1. İngilizce Eğitimleri Öncesinde Verilen Sınavlar :

İngilizce Seviye Belirleme Sınavları, Genel veya Özel Amaçlı İngilizce eğitimlerine başlamadan önce, kişilerin o sırada mevcut İngilizce bilgilerinin belirlenmesi ve dolayısı ile hazırlanacak olan İngilizce eğitim programı açısından çok önemlidir. Tepum English, herhangi bir alanda İngilizce eğitimi verebilmek için, mutlaka önce bu sınavları uygulamaktadır.

2. İngilizce Eğitimlerinden Bağımsız Olarak Verilen Sınavlar :

İngilizce Seviye Belirleme Sınavları, Şirketlerin mensuplarına gruplar halinde uygulanabilmekte ve çalışanların İngilizce bilgileri Tepum English tarafından, gerçekçi bir değerlendirme ile belirlenmektedir. Bunun yanı sıra Şirketler, iş müracaatında bulunan adaylara da bu sınavların verilmesini bizden talep etmektedirler. Böylece, şirketler hem çalışanlarının hem de işe alacakları kişilerin İngilizce bilgileri hakkında, tam bir fikir sahibi olabilmektedirler.

Tepum English bu sınavları şirketlerin “kendi merkezlerinde” 1 - 100 kişilik gruplara uygulamakta, ölçme / değerlendirme yaptıktan sonra sonuçları yazılı bir raporla şirketlerin Eğitim veya İnsan Kaynakları Müdürlüğüne bildirmektedir.

Yılların bilgi birikimi ve tecrübesi ile hazırlanan Tepum English’in İngilizce Seviye Belirleme Sınavları, doğru, gerçekçi ve dünya normlarında “ölçme / değerlendirme” açısından çok güvenilir sınavlardır.

 
   * Sizinle en kısa zamanda iletişime geçebilmemiz için lütfen telefon numaranızı yazınız.