genel ingilizce
yurtiçi eğitim

Skip Navigation LinksAna Sayfa : Yurtiçi Eğitim : Genel İngilizce
  • GENEL İNGİLİZCE

Genel İngilizce

Genel İngilizce eğitim programlarını (ingilizce ders) Türkiye’nin önde gelen Banka ve Şirketlerin yönetici ve mensuplarına uzun yıllardır vermekteyiz. Ayrıca, çeşitli sektörlerden Genel İngilizce’ye - ingilizce derse ihtiyacı olan kişilere de bu programlar uygulanmaktadır.

Şirket içi eğitimleri (in-company training) şirketlerin “kendi merkezlerinde” düzenlenmektedir.

Tepum English’in Genel İngilizce Programında 8 farklı İngilizce düzeyi bulunmaktadır. Bunlar İngiltere ve A.B.D.’de en tanınmış İngilizce Dil Okullarında da kabul edilmiş seviyelerdir.

  • Beginner (Başlangıç)
  • Elementary ( Temel)
  • Pre-Intermediate (Orta- altı)
  • Intermediate (Orta)
  • Upper Intermadiate (Orta-üstü)
  • Advanced 1 (İleri 1)
  • Advanced 2 (İleri 2)
  • Expert ( Tam Hakimiyet)

Her bir seviye ortalama 96 saatte bitirilir. Ancak grupta bulunan kişilerin bu eğitime ayıracakları ders dışı zaman ve çalışmaları, bu toplam saati biraz değiştirebilir. Tüm Genel İngilizce Eğitimleri - İngilizce Ders, 4 dil becerisini içerir. Bunlar; okuma, yazma, dinleme/anlama, konuşma becerileridir. Bu becerileri geliştirmek için bütün dünyada kabul görmüş İngilizce eğitim kitaplarını (course books), çalışma kitaplarını (workbooks), destekleyici materyalleri (supplementary materials) ve CD’leri kullanmaktayız.

Şirketlerin Eğitim Müdürü veya İnsan Kaynakları Müdürlüğü ile yaptığımız görüşmeler sonucunda, Genel İngilizce öğrenmesi gereken kişilere, önce bir İngilizce Seviye Belirleme Sınavı verilir. Bu sınav sonuçları doğrultusunda, aynı İngilizce bilgisine sahip kişiler gruplara ayrılır. Her bir grupta en fazla altı kişi eğitim alabilir.

Bu doğrultuda, Genel İngilizce Eğitimi - ingilizce ders alacak kişilerin varmak istedikleri düzey ve bunun için gerekli toplam saat belirlenir. Bu grupların eğitim alabilecekleri gün ve saatler konuşulur ve eğitim programına en uygun öğretmen seçilerek eğitim başlatılır.

Eğitim programına katılan kişilerin devam, başarı ve gelişme raporları her ay düzenlenerek, Şirketlerin Eğitim veya İnsan Kaynakları Müdürlüğüne gönderilir.

Tıklayarak 33 yıldan beri başarı ile verdiğimiz Genel İngilizce eğitim programlarına ilişkin referanslarımızı görebilirsiniz.

Tüm Öğrencilere Duyurulur - İngilizce telafi sınavı

İngiltere'de Çocuklar için Promosyonlu Yaz Kampları
 
   * Sizinle en kısa zamanda iletişime geçebilmemiz için lütfen telefon numaranızı yazınız.