bire bir ingilizce
yurtiçi eğitim

Skip Navigation LinksAna Sayfa : Yurtiçi Eğitim : Birebir İngilizce
  • BİRE BİR İNGİLİZCE

Bire bir İngilizce

33 yıldan beri, şirketlerin yönetici ve mensuplarına, çeşitli meslek kuruluşlarından kişilere, yurtiçi veya yurtdışında lisans/yüksek lisans eğitimi almak için hazırlanan öğrencilere, ihtiyaçları doğrultusunda bire bir (one-to-one) İngilizce Eğitimi vermekteyiz.

İngilizce ders eğitim programları, Genel İngilizce, İş İngilizcesi veya Özel Amaçlı İngilizce olarak düzenlenir. Genel İngilizce Başlangıç seviyesinden İleri düzeye kadar her seviyede verilir. İş İngilizcesi veya Özel Amaçlı İngilizce (Hukuk, Tıp, Finans ve Bankacılık, Sekreterlik vb. sektörlere ait Mesleki İngilizce, TOEFL, IELTS, KPDS, ÜDS gibi sınavlara hazırlık) ise, en az Orta düzey (Intermediate Level) İngilizce bilgisine sahip olan kişilere verilir.

Bu eğitimler, eğitim alacak kişilerin kendi yerlerinde (şirketlerinde / evlerinde) verilebileceği gibi, Tepum English’in Merkezinde de verilebilir.

İngilizce eğitimler verilmeden önce eğitim alacak kişiye, yazılı ve sözlü İngilizce Seviye Belirleme Sınavı verilir ve o andaki mevcut İngilizce bilgisini ölçülür. Kişinin ihtiyacı doğrultusunda ve ona özel İngilizce eğitim programı, Kurumumuzun eğitim ve idari kadrosu tarafından hazırlanır.

Eğitim programının toplam saati ve bu eğitime katılacak kişinin ayırabileceği gün ve saatler kararlaştırılır. Bu program için en uygun öğretmen seçilir ve eğitime başlanır.

Tepum English bire bir eğitim için eğitim alacak kişinin ihtiyacına uygun olarak, dünyada kabul görmüş kitap (course book), yan materyal (supplementary material), CD’ler ve gerçek iş dokümanları, raporları vb eğitim araçları kullanmaktadır.

Bire bir (one-to-one) İngilizce eğitim hizmeti vermiş olduğumuz çeşitli meslek kuruluşlarına ait listeye tıklayarak ulaşabilirsiniz.

 
   * Sizinle en kısa zamanda iletişime geçebilmemiz için lütfen telefon numaranızı yazınız.