yurtiçi eğitim

Skip Navigation LinksAna Sayfa : Yurtiçi Eğitim
  • YURTİÇİ EĞİTİM

Yurtiçi Eğitim

Tepum English 1985 yılında İngilizce Eğitimleri vermek amacı ile kurulmuştur.

Amacımız, her seviyede Genel İngilizce veya Özel Amaçlı İngilizce eğitimlerini, Şirket-içi (in-company) eğitimleri olarak, şirketlerin veya eğitim alacak kişilerin “kendi merkezlerinde” düzenlemektir.

Tüm İngilizce eğitimleri, eğitime katılacak kişilerin ihtiyacına yönelik ve onlara özel olarak Kurumumuzun öğretim ve yönetici kadrosu tarafından hazırlanmaktadır.

Genel İngilizce veya Özel Amaçlı İngilizce Eğitimleri, aynı şirkette çalışan ve yaklaşık aynı İngilizce bilgisine sahip, en fazla altı kişiden oluşan gruplara veya bire bir özel ders almak isteyen kişilere verilmektedir.

Tepum English Genel İngilizce eğitimlerinin yanı sıra İş İngilizcesi ve Özel Amaçlı İngilizce eğitimleri de düzenlemektedir. Mesleki İngilizce (Hukuk, Tıp, Finans ve Bankacılık, Sekreterlik vb. sektörlere ait özel İngilizce), TOEFL , IELTS, KPDS ve ÜDS gibi sınavlara hazırlık programları, Özel Amaçlı İngilizce Eğitimlerimiz arasında bulunmaktadır.

Ayrıca, yılların birikimi ve tecrübesi ile hazırladığımız İngilizce Seviye Belirleme Sınavlarını, şirket mensuplarının veya bire bir eğitim alacak kişilerin İngilizce bilgisini ölçmek için uygulamaktayız. Gerekli olan dört dil becerisini (okuma – yazma – dinleme/anlama – konuşma) ölçen bu sınavlar, özellikle şirketlerde çalışan veya çalışmaya aday olan kalabalık gruplara da büyük bir titizlikle uygulanır.

Yurtiçi Eğitimi alanında çok önemli referanslarımız bulunmaktadır. Bunlara ait listeye tıklayarak ulaşabilirsiniz.

 
   * Sizinle en kısa zamanda iletişime geçebilmemiz için lütfen telefon numaranızı yazınız.