yurtdışı eğitim

Skip Navigation Links
  • YURTDIŞI EĞİTİM

Yurtdışı Eğitim

Tepum English 1985 yılında yurtdışı eğitim vermek üzere kurulmuştur. Yurtdışı eğitim, birbirinden çok farklı alanlarda verdiğimiz danışmanlık hizmetlerini kapsamaktadır.

Şirketimiz, çocuklara ve gençlere Yaz Okulları ve Kampları, gençlere ve yetişkinlere Dil Okulları, işadamları ve yöneticilere İş İngilizcesi, farklı meslek kuruluşlarından kişilere Mesleki İngilizce, TOEFL - IELTS - GMAT - GRE - Cambridge First Certificate (FCE) - Cambridge Advanced Exam (CAE) gibi yurtdışı eğitim danışmanlığı kapsamında sınav hazırlık programları veren yurtdışındaki okulların yıllardır Türkiye temsilciliğini yapmaktadır.

Bir çocuğu belki ilk defa ailesinden, evinden, ülkesinden ayırıp, yurtdışında bir yaz okuluna gönderirken, ailesinin endişelerini çok iyi biliriz ve 33 yıldır onların güvenine layık olabilmişizdir.

Ayrıca, bir işadamını / yöneticiyi yurtdışında bir İş İngilizcesi programına gönderirken, o kişinin iş hayatı nedeniyle, “çok kısıtlı vaktinin” önemini biliriz ve ona en uygun programı önerirken, taşıdığımız mesuliyetin farkındayızdır.

Yukarıda bahsi geçen programlar için, danışmanlık ücreti almamaktayız. Bunun anlamı şudur : Yurtdışındaki okulların broşürlerinde veya internette yayınladıkları ücretlerin aynısını, ilgili kişi / şirket / öğrenci veya velisinden /talep etmekteyiz.

Bu hizmetlerden başka, yurtdışında üniversite eğitimi almak, lisans hazırlık, lisans ve yüksek lisans (master / doktora) yapmak isteyen veya yurtdışında sertifika / diploma programına katılmak isteyen öğrencilere de, yurtdışı eğitim danışmanlığı yapmaktayız.

Üniversite yerleştirme programı veya Pre - College programları için ise, çok makul bir danışmanlık ücreti talep etmekteyiz.

33 yıldır, yurtdışında farklı programlarda eğitim almak isteyenleri bilinçli, bilgili ve doğru yönlendirmekteyiz ve onları uygun olan en üst kalitedeki eğitim kurumlarına yerleştirmeye devam etmekteyiz.

Öğrencilerimizin mutluluğu, bizim başarımızdır.

 
   * Sizinle en kısa zamanda iletişime geçebilmemiz için lütfen telefon numaranızı yazınız.