yurtiçi ve yurtdışı
eğitim danışmanlığı

Skip Navigation LinksAna Sayfa : Duyuru Detayı
  • ŞİRKETLERİN MOTİVASYON ARACI: İNGİLİZCE EĞİTİMLERİ

ŞİRKETLERİN MOTİVASYON ARACI: İNGİLİZCE EĞİTİMLERİ Yönetici ve personeline yabancı dil yatırımı yapan ve onlara değer verdiğini hissettiren işletmeler bu eğitim dönemi sonunda avantajlı çıkıyorlar.
Kendi alanlarında eğitimli ve tecrübeli olan yöneticiler ve çalışanlar, global iş dünyasının ortak dili olan İngilizce’yi öğrendiklerinde veya geliştirdiklerinde çalıştıkları kurumlara çok daha büyük katkılar sağlayabiliyorlar. Böylece bu kurumlar yeni pazarlara açılabiliyor ve/veya globalleşen dünyadaki yerlerini, daha ileri noktalara taşıyabiliyorlar.

İngilizce eğitimleri düzenleyen şirketlerin yönetici ve çalışanlarının motivasyonları ciddi bir şekilde artıyor ve bu sayede işletmelerin verimi yükseliyor. Kendisine yatırım yapıldığını hisseden çalışanlar, işlerini kaybetme korkusundan sıyrılarak, görevlerine dört elle ve daha büyük bir istekle sarılıyorlar.

Günümüzde Türkiye’ye yatırım yapan birçok uluslararası şirket, anlaşma yaptıkları kurumların yöneticileriyle, iş dünyasının ortak dili olan İngilizce konuşup, yazışıp, anlaşmak durumunda kalıyorlar. Ayrıca, globalleşen dış dünyaya açılan şirketlerimiz ve bankalarımızın yönetici ve çalışanları, yurtdışında ortak iş yaptıkları firmaların yetkilileriyle anlaşmak için yine İngilizce kullanıyorlar. Buna ilaveten, farklı meslek kuruluşlarından olan doktorlar, avukatlar, mimarlar, mühendisler ve benzeri alandaki meslek sahibi kişiler de dünyaya İngilizce ile açılıyorlar. Dolayısı ile, Türkiye’deki gelişmeye ve ilerlemeye açık olan şirketler, bu konuda kendilerinin en büyük destekçisi olan yöneticilerine İngilizce eğitimleri konusunda yatırım yapıyorlar.

Tepum English 28 yıldır kurumların yönetici ve çalışanlarına kendi yerlerinde bire bir veya küçük gruplarda Genel İngilzce ve İş İngilizcesi programları düzenlemektedir ve çok başarılı sonuçlar elde etmektedir.

 
   * Sizinle en kısa zamanda iletişime geçebilmemiz için lütfen telefon numaranızı yazınız.