ingilizce eğitim
yurtiçi eğitim

Skip Navigation LinksAna Sayfa : İngilizce Eğitim
  • İNGİLİZCE EĞİTİM

İngilizce Eğitim

Tepum English 1985 yılında İngilizce Eğitimleri vermek amacı ile kurulmuştur.

Her seviyede İngilizce eğitim ihtiyaçlarını Şirket-içi eğitimleri olarak, şirketlerin veya eğitim alacak kişilerin “kendi merkezlerinde” düzenlemektir.

İngilizce eğitimleri, eğitime katılacak kişilerin ihtiyacına yönelik olarak kurumumuzun öğretim ve yönetici kadrosu tarafından hazırlanmaktadır.

İngilizce Eğitimleri, aynı şirkette çalışan ve yaklaşık aynı İngilizce bilgisine sahip, en fazla altı kişiden oluşan gruplara veya özel ders almak isteyen kişilere verilmektedir.

Tepum English İngilizce eğitimlerini Genel İngilizce, İş İngilizcesi ve Özel Amaçlı İngilizce olarak vermektedir. Mesleki İngilizce, TOEFL , IELTS, KPDS ve ÜDS gibi sınavlara hazırlık programları, Özel Amaçlı İngilizce Eğitimlerimiz arasında bulunmaktadır.

Ayrıca, yılların birikimi ve tecrübesi ile hazırladığımız İngilizce Seviye Belirleme Sınavlarını, şirket mensuplarının veya bire bir eğitim alacak kişilerin İngilizce bilgisini ölçmek için uygulamaktayız. Gerekli olan dört dil becerisini (okuma – yazma – dinleme/anlama – konuşma) bu sınavla ile ölçmekteyiz.

İngilizce Eğitimi alanında çok önemli referanslarımız bulunmaktadır. Bunlara ait listeye tıklayarak ulaşabilirsiniz.

 
   * Sizinle en kısa zamanda iletişime geçebilmemiz için lütfen telefon numaranızı yazınız.