ingilizce ders
yurtiçi eğitim

Skip Navigation LinksAna Sayfa : İngilizce Ders
  • İNGİLİZCE DERS

İngilizce Ders

İngilizce ders programları, Genel İngilizce, İş İngilizcesi veya Özel Amaçlı İngilizce olarak düzenlenir. Genel İngilizce Başlangıç seviyesinden İleri düzeye kadar her seviyede verilir. İş İngilizcesi veya Özel Amaçlı İngilizce (sektörlere ait Mesleki İngilizce, TOEFL, IELTS, KPDS, ÜDS gibi sınavlara hazırlık) ise, en az Orta düzey (Intermediate Level) İngilizce bilgisine sahip olan kişilere verilir.

33 yıldan beri, şirketlerin yönetici ve mensuplarına, çeşitli meslek kuruluşlarından kişilere, yurtiçi veya yurtdışında lisans/yüksek lisans eğitimi almak için hazırlanan öğrencilere, ihtiyaçları doğrultusunda ingilizce ders vermekteyiz.

İngilizce ders alacak kişilerin kendi yerlerinde eğitim (şirketlerinde / evlerinde) verilebileceği gibi, Tepum English’in Merkezinde de verilebilir.

İngilizce dersler verilmeden önce eğitim alacak kişiye, yazılı ve sözlü İngilizce Seviye Belirleme Sınavı verilir ve o andaki mevcut İngilizce bilgisini ölçülür. Kişinin ihtiyacı doğrultusunda ve ona özel İngilizce ders programı, Kurumumuzun eğitim ve idari kadrosu tarafından hazırlanır.

İngilizce ders programının toplam saati ve bu eğitime katılacak kişinin ayırabileceği gün ve saatler kararlaştırılır. Bu program için en uygun öğretmen seçilir ve eğitime başlanır.

Tepum English ingilizce ders için eğitim alacak kişinin ihtiyacına uygun olarak, dünyada kabul görmüş kitap , yan materyal , CD’ler ve gerçek iş dokümanları, raporları vb eğitim araçları kullanmaktadır.

İngilizce ders ve eğitim hizmeti vermiş olduğumuz çeşitli meslek kuruluşlarına ait listeye Tıklayarak ulaşabilirsiniz.

 
   * Sizinle en kısa zamanda iletişime geçebilmemiz için lütfen telefon numaranızı yazınız.