yurtiçi eğitim
eğitim danışmanlığı

Skip Navigation Links
  • YURTİÇİ EĞİTİM DANIŞMANLIĞI

Yurtiçi Eğitim

Yurtiçi eğitim danışmanlığı vermekte olan Tepum English 1985 yılında İngilizce Eğitimleri vermek amacı ile kurulmuştur.

Amacımız, her seviyede Genel İngilizce veya Özel Amaçlı İngilizce eğitimlerini ve yurtiçi eğitim danışmanlığını, Şirket-içi (in-company) eğitimleri olarak, şirketlerin veya eğitim alacak kişilerin “kendi merkezlerinde” düzenlemektir.

Yurtiçi eğitim danışmanlığı kapsamında Genel İngilizce veya Özel Amaçlı İngilizce Eğitimleri, aynı şirkette çalışan ve yaklaşık aynı İngilizce bilgisine sahip, en fazla altı kişiden oluşan gruplara veya bire bir özel ders almak isteyen kişilere verilmektedir.

Tüm İngilizce eğitimleri, eğitime katılacak kişilerin ihtiyacına yönelik ve onlara özel olarak Kurumumuzun öğretim ve yönetici kadrosu tarafından hazırlanmaktadır.

Tepum English Genel İngilizce eğitimlerinin yanı sıra İş İngilizcesi ve Özel Amaçlı İngilizce eğitimleri de düzenlemektedir. Mesleki İngilizce (Hukuk, Tıp, Finans ve Bankacılık, Sekreterlik vb. sektörlere ait özel İngilizce), TOEFL , IELTS, KPDS ve ÜDS gibi sınavlara hazırlık programları, Özel Amaçlı İngilizce Eğitimlerimiz arasında bulunmaktadır.

Yurtiçi Eğitimi Danışmanlığı alanında çok önemli referanslarımız bulunmaktadır. Bunlara ait listeye tıklayarak ulaşabilirsiniz.

 
   * Sizinle en kısa zamanda iletişime geçebilmemiz için lütfen telefon numaranızı yazınız.