yurtiçi ve yurtdışı
eğitim danışmanlığı

Skip Navigation Links
  • HABERLER

A.B.D.’de ÜNİVERSİTELERE TOEFL’sız KAYIT İMKANI

13.09.2012
A.B.D.’de ÜNİVERSİTELERE TOEFL’sız KAYIT İMKANI

A.B.D.’de 50 yıldır İngilizce eğitimleri veren ve 55’tan fazla şehirde merkezleri olan ELS Language Centers isimli dil okulları zincirinin 550’den fazla Üniversite ve College ile anlaşması bulunmaktadır.


ELS’de yoğun veya yarı yoğun İngilizce programlarına katılan ve belli bir seviyeyi (Level 109) bitiren öğrenciler, TOEFL sınavına girmeden direkt olarak 2 yıllık College’lere, 112. seviyeyi tamamlayanlar ise 4 yıllık Üniversite veya College’lere girme hakkını kazanırlar.

A.B.D.’de Üniversite veya College’lere başvuru yapabilmeniz için, birçok belgeye ilaveten, İngilizce yeterlilik göstergesi olan TOEFL sınav sonucunuzu mutlaka isterler.

ELS ayrıca öğrencileri Ön Lisans veya Lisans eğitimleri için yönlendirir ve danışmanlık hizmeti verir. Bu üniversiteler ELS’in belirli seviyelerinin tamamlanmış olmasını İngilizce yeterliliği olarak kabul etmektedirler.

Siz de bu imkandan yararlanmak isterseniz, Tepum English’e gelin, size ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti verelim, hem İngilizce’nizi ELS merkezlerinden birinde geliştirin, hem de TOEFL gerekmeden Üniversite eğitiminizin yolunu açalım.

Okullar ve Fiyatlar


Tüm Haberler
 
   * Sizinle en kısa zamanda iletişime geçebilmemiz için lütfen telefon numaranızı yazınız.